II Konkurs Plastyczny pt. "Rodzinna szopka Bożonarodzeniowa"

dodano 2009-11-28

ocena: 5 ocen: 2

Zapraszamy serdecznie do udziału w II Konkursie plastycznym pt. "Rodzinna szopka Bożonarodzeniowa". Formuła konkursu jest podobna jak przed rokiem. Prace można składać do 13 grudnia br. w zakrystii po każdej Mszy Św. Wyłonienie zwycięzców następi na drodze głosowania na naszej stronie.

REGULAMIN II KONKURSU PLASTYCZNEGO pt. "Rodzinna szopka Bożonarodzeniowa"

1. Uczestnictwo:
    1. Udział w konkursie może wziąć każda rodzina naszej parafii.
    2. Warunki uczestnictwa:
      Uczestniczyć w konkursie może każdy, kto do dnia 13 grudnia 2009 roku złoży pracę konkursową.
      Każda praca musi być podpisana imieniem, nazwiskiem autora.np.
      rodzina Kowalskich ul. Podgórna

2. Praca konkursowa:
    1. Temat:
      Szopka Bożonarodzeniowa
    2. Technika:
      Technika wykonania pracy jest dowolna.
    3. Ograniczenia:
      Maksymalny rozmiar pracy to wymiary formatu 1m×1mx1m

3. Wyłonienie zwycięzców:
    Oceny prac dokonają internauci, którzy będą głosować w sondzie umieszczonych na stronie parafialnej (www.parafiarumiazagorze.pl).Głosowanie możliwe będzie przez tydzień od chwili umieszczenia sondy, to jest do dnia 20 grudnia. Ogłoszenie wyników nastąpi na roratach 21 grudnia o godzinie 17:00. Każdy użytkownik będzie miał możliwość oddania tylko po jednym głosie.

4. Nagrody:
    Przewidziane są ciekawe nagrody.